TERÉNNÍ ELEKTROKOLOBĚŽKA ELEKTROSPORT C1T – 2021 – baterie 13Ah

37 890,00 Kč
S DPH Pro dostupnost prosím volejte: 722 721 507

První opravdová lehká terénní koloběžka vybavená výkonným zadním pohonem pro jízdu v jakémkoli terénu.

Terénní elektrokoloběžka Elektrosport C1T postavená na základu koloběžky CRUSSIS CROSS je vybavena zadním motorem o výkonu 250W a maximálním výkonu okolo 500W.

Bližší informace: 722 721 507

Barva
Počet
Dodání po objednání 3 - 10 dní. Bližší informace: 722 721 507

Terénní speciál…

Terénní elektrokolobětka Elektrosport C1T postavená na základu koloběžky CRUSSIS CROSS je vybavena zadním motorem o výkonu 250W a maximálním výkonu okolo 500W. Díky menšímu rádiusu kola, je elektrokoloběžka schopna vyvinout vyšší kroutivou sílu v nízkých rychlostech. Další výhodou zadního motoru je snadná demontáž předního kola například při převážení elektrokoloběžky.

 

Snadná jízda v terénu i mimo něj

terénní elektrokoloběžka elektrosportS touto elektrokoloběžkou se nemusíte bát jízdy v lese a náročném terénu díky odpružené vidlici se zamykáním na řidítkách. Pro přesné a efektivní brzdění při sjezdech je koloběžka vybavena hydraulickými kotoučovými bezdami. Řídící jednotka, kterou používáme i u elektrosad SINUS je plně programovatelná prostřednictvím PC a má rozhraní standardu BAFANG. . Tato koloběžka se zadním pohonem se ale přeci jen více hodí na jízdu i v lehčím terénu a to díky zadnímu pohonu.

 

Baterie EV13

terénní elektrokoloběžka elektrosportElektrokoloběžku jsme vybavili vysoce moderní subtilní baterií  s kapacitou 13Ah. Baterie disponuje perfektním designem a dílenským zpracováním. Samozřejmostí je použití pokročilého BMS. Baterie je snadno odnimatelná a lehká, takže si můžete například dokoupit druhou baterii a prodloužit si tak délku výletu na dvojnásobek.

 

 

Elektrokoloběžka pro každou příležitost

terénní elektrokoloběžka elektrosportElektrokoloběžka C1T je regulérní koloběžkou dovybavenou o eletkroniku. Jedná se o tedy o opravdovou terénní elektrokoloběžku na jízdu terénem, cestování do práce, odpolední fitness, prostě na cokoli. Díky ergonomickému akcelerátoru si během jízdy volíte přesně tu úroveň přípomoci kterou potřebujete. Dojezd se samozřejmě odvíjí od kopcovitosti terénu, hmotnosti jezdce a využívání akcelerátoru – tedy v rozmezí 20 – 60km na jedno nabití.

Pokud by Vám páčkový akcelerátor nevyhovoval, lze na koloběžku domontovat také plynovou rukojeť.

Uvedené dojezdy jsou uváděny při hmotnosti jezdce cca. 70 kg a smíšeném stoupání (50% rovinky, 50% kopce)

 

CRUSSIS CROSS je model koloběžek vhodný zejména do terénu, pro MUSHING (jízda se psím spřežením) nebo na sjezd. Bez psího spřežení nejsou díky vyšší světlé výšce nášlapu vhodné na rovinné cesty. „Crosska“ je vybavena kotoučovými hydraulickými brzdami TEKTRO, které mají výborný brzdný účinek. Kola jsou obuta na pláštích SCHWALBE TOUGH TOM přední 26″ a SCHWALBE JUMPIN JACK zadní 20″, vyvinuté speciálně pro jízdu v terénu.

Ochranný pás vyztužený kevlarovými vlákny chrání bok pláště proti proražení. Pláště skvěle zabírají v písku i blátě.

Odpružená vidlice ZOOM je uzamykatelná z řídítek a zaručuje maximální jízdní komfort při jízdě v terénu. Konstrukce rámu je zesílena v nejvíce namáhaných částech koloběžky.

Doporučená výška postavy pro koloběžku CRUSSIS CROSS je 150 – 195 cm. Díky tuzemské výrobě garantujeme českou kvalitu a jedinečný design za příznivou cenu. Koloběžky vyrábíme v ČR pod vlastní značkou CRUSSIS. Naše rámové a designové řešení máme patentované pro celou EU a USA.

.

K DISPOZICI JSOU TYTO BAREVNÉ VARIANTY:

VÝBAVA ELEKTROKOLOBĚŽKY:

 

RÁM:

Rám: CRUSSIS se šroubovaným nášlapem
Vidlice: ZOOM VAXA R-LO, uzamykatelná z řidítek
ROZMĚRY:
Výška: 1070 mm
Délka: 1750 mm
Světlost nášlapu: 120/75 mm
Délka nášlapu: 480 mm
Rozvor kol: 1200 mm
KOLA:
Průměr kol: Přední 26″/ zadní 20″
Brzdy: TEKTRO Auriga, hydraulické
Ráfky: CRUSSIS dvoustěnné 26″/20″
Náboje: CRUSSIS DISC, s průmyslovými ložisky
Plášť přední: SCHWALBE Tough Tom 26 x 2,25 KevlarGuard
Plášť zadní: SCHWALBE Jumpin´Jack 20 x 2,25 Performance
HMOTNOST:
Hmotnost:12+5(motor/baterie) kg
Nosnost: 120 kg
KOMPONENTY
Řídítka: CRUSSIS Alu MTB, 620 mm
Představec: CRUSSIS Alu, 31,8/105 mm
Gripy: CRUSSIS, ergonomicky tvarované
Hlavové složení: Ahead 1 1/8″
.
POHON ELEKTROKOLOBĚŽKY:
Baterie: Baterie EV 13Ah (možnost použití libovolné jiné rámové baterie z nabídky Elektrosport – elektrokoloběžku Vám postavíme na míru)

 

Uchycení baterie: Rámová

Nabíječka: automatická

Motor: SINUS 250W (převodový brushless silent elektromotor),

Ráfek: dvojitý ráfek, vypletené kolo s motorem

Typ senzoru šlapání: akcelerátor / plyn

Display: Programovatelný LCD displej BAFANG C965 (nebo jiný volitelný)

Kabely: vodě-odolné s těsněním + originální kryty konektorů a kabelů.

Max. rychlost pohonu: 22km/h

Dojezd: dle nastavení 20 – 60 Km na jedno nabití (dojezd závisí na mnoha faktorech – váha jezdce, terén, kopcovitost, nahuštění pneumatik, využívání motoru, výkon jezdce atd…

Maximální rychlost pohonu: cca.22km/h

0 ks