• Sleva!
  • -10 000,00 Kč

VÝPRODEJ: Maxbike Malawi Lady MID 27,5", velikost rámu 17"

39 990,00 Kč
29 990,00 Kč Sleva 10 000,00 Kč
S DPH 2-4 dny od objednání

Elektrokolo se středovým pohonem ES-Power MID o max.výkonu 550W a nosičovou bateríí PANASONIC o kapacitě 11,6Ah. Bezkonkurenční cena.

Počet
Skladem

Co si budeme povídat dámy. Je důležité jak elektrokolo na kterém budete trávit svoje výlety vypadá"

Malawi nejen že má skvělý vzhled, ale pomůže Vám i do toho nejprudšího kopce a to díky unikátní technologii pohonu ES POWER MID DRIVE vybavenou systémem POWER SENSE, který přesně rozpozná, kdy je potřeba maximálně pomoci.

Díky software POWER SENSE kolo přesně reaguje na Váš styl jízdy a cítíte sílu motoru přímo ze šlapátek. Je to zcela jiný pocit při jízdě než na ostatních elektrokolech a velmi rychle si na něj zvyknete. Díky 36 zubům na převodníku motoru je středový pohon stavěný i pro překonávání velkých převýšení.

Všechny díly na motoru jsou kovové což zvyšuje jeho odolnost. Řadí se mezi vůbec nejmenší středové pohony na trhu.

Elektrokolo je vybaveno kotoučovými brzdami a přehazovačkou SHIMANO.

Ale hlavně, vše na tomto elektrokole spolu designově perektně ladí !

SPECIFIKACE KOLA:

Rám: Maxbike Malawi M507 (17")
Vidlice: SR Suntour XCM pružinová
Převody: Shimano Alivio 1x9
Brzdy: Hydraulické Shimano M395
Ráfky: Remerx Master Disc 27,5"
Sedlovka: Zoom
Přestavec: Zoom
Sedlo: Selle Royal


SPECIFIKACE POHONU:

Elektrosady ES POWER kombinují léty prověřené pohonné jednotky, displeje a snímače s nejmodernější elektronikou ve formě integrované plně programovatelné
řídící jednotky disponující navíc bezdrátovým modulem BLUETOOTH a možností extrémně rychlé diagnostiky a nastavení celého systému.

Představujeme Vám novou generaci středových pohonů ES POWER MID DRIVE s unikátními vlastnostmi, vysokým výkonem, úžasnou dynamikou jízdy, snadnou instalací a detailními možnostmi nastavení. To vše v miniaturním, avšak robustním provedení vhodném i do velmi náročného terénu, které neruší design elektrokola.


středový motor

ROZMĚRY A KONSTRUKCE: Motor elektrosady ES POWER MID DRIVE má opravdu kompaktní rozměry. Oproti standardním středovým pohonům téměř nepřesahuje přes obvod předního převodníku a tím pádem je také méně zranitelný. Motor má příjemný a nerušivý design, který se hodí na všechna kola. Vlastní tělo motoru i kryt řetězu jsou vyrobeny z kovového materiálu což motoru zajišťuje extrémní odolnost i v náročném terénu. Nemusíte se bát větví, odletujících kamenů a jiných nástrah jízdy v terénu. Tenhle motor vydrží takřka vše.  


středový motor pro elektrokoloJÍZDNÍ VLASTNOSTI: Nominální výkon motoru je 250W, takže splňuje požadavky EPAC - tedy je způsobilý pro provoz na pozemních komunikacích v celé EU. Výkonná řídící jednotka však dokáže v momentech kde je to potřeba z motoru dostat výkon až 550W. To vše za velmi nízké hlučnosti díky speciální konstrukci převodů v motoru.  

 

 


power sensePOWER SENSE: jak jsme tento systém nazvali, zajišťuje i při použití RPM senzoru nové vnímání dynamiky jízdy na elektrokole. Síla motoru se okamžitě přizpůsobuje charakteru jízdy. Během prudkého stoupání opravdu cítíte přesně dávkovaný výkon motoru. Tento pocit je důsledkem nastavení elektroniky a vlastní konstrukce motoru a jeho vnitřního osazení. Jedná se o zcela nový pocit z jízdy na který si velmi rychle zvyknete a všechny ostatní 250W motory Vám poté přijdou zkrátka líné a slabé. 

 


displej elektrokolaOVLÁDÁNÍ: kvalitní LCD displej s podsvětlením a integrovanými ovládacími prvky značky KINGMETER se širokou škálou nastavení a přehledně zobrazované informace o jízdě na elektrokole. Displej je plně programovatelný a pohon elektrokola lze zcela přizpůsobit potřebám jezdce.   

 

 


baterie es power mid driveBATERIE: nosičová s kapacitou 11,6Ah a SMART BMS obsahuje články PANASONIC, které zajistí stabilní výkon a dlouhou životnost baterie. Štíhlá sinusová řídící jednotka pro bezhlučný chod motoru je integrována přímo v držáku baterie, takže nikde nepřekáží a snadno se chladí. Navíc má integrován modul BLUETOOTH pro budoucí propojení např. s mobilními telefony. (foto na obrázku je ilustrační - zobrazuje baterii rámovou)

  

 


SNÍMAČ ŠLAPÁNÍ: s 24 pulzními signály za jedno otočení pro extrémně rychlé reakce je navržen pro snadnou montáž na levou stranu středové osy bez nutnosti zásahů do předních převodníků. Díky vysoké reakční rychlosti snímače není v případě hydraulických brzd nutné použití odpojovače motoru. KABELÁŽ: je opatřena šroubovacími konektory s těsněním, pro zachování maximální odolnosti proti okolním vlivům. Součástí kabeláže jsou navíc kryty konektorů a vedení kabelů.


  Elektrosady jsou u výrobce pečlivě testovány a je kladen důraz na výstupní a mezioperační kontrolu všech dodaných výrobků !!

1 ks